Žebříček škol
Zde se můžete porovnat se spolužáky ze své školy a na konci stránky se podívat, odkud jsou vaši soupeři. Letos se Technoplanety účastní 59 škol:
- Biskupské gymnázium, Brno (6 týmů)
- Církevní gymnázium, Plzeň (1 tým)
- CZŠ Kaštanová, Třinec (2 týmy)
- CZŠ Narnia, Bratislava (10 týmů)
- Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou (3 týmy)
- Gymnázium, Jihlava (1 tým)
- Gymnázium, Brno-Řečkovice (1 tým)
- Gymnázium, Mikulov (1 tým)
- Gymnázium, Šlapanice (1 tým)
- Gymnázium a Obchodní Akademie, Mariánské Lázně (3 týmy)
- Gymnázium Angely Merici, Trnava (1 tým)
- Gymnázium Grösslingová, Bratislava (1 tým)
- Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (5 týmů)
- Gymnázium Jana Keplera, Praha (7 týmů)
- Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko (7 týmů)
- Gymnázium Karla Sladkovského, Praha (10 týmů)
- Gymnázium Křenová, Brno (8 týmů)
- Gymnázium L. Novomeského, Bratislava (6 týmů)
- Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov (2 týmy)
- Gymnázium Legionářů, Příbram (1 tým)
- Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha (1 tým)
- Gymnázium PORG Libeň, Praha (3 týmy)
- Gymnázium Slovanské náměstí, Brno (3 týmy)
- Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Brno (12 týmů)
- Gymnázium Voděradská, Praha (1 tým)
- Jiráskovo gymnázium, Náchod (1 tým)
- Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium (ŠpMNDaG), Bratislava (2 týmy)
- ZŠ, Doudleby nad Orlicí (6 týmů)
- ZŠ, Mysločovice (1 tým)
- ZŠ, Valtice (1 tým)
- ZŠ, Staňkov (1 tým)
- ZŠ, Loštice (1 tým)
- ZŠ, Třebívlice (1 tým)
- ZŠ Benkova, Nitra (7 týmů)
- ZŠ Bítovská, Praha (5 týmů)
- ZŠ Červený Vrch, Praha (1 tým)
- ZŠ Československé armády, Frýdek-Místek (1 tým)
- ZŠ Dolní Břežany, Praha (2 týmy)
- ZŠ Integra, Vsetín (4 týmy)
- ZŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí (1 tým)
- ZŠ Josefa Ressla, Pardubice (4 týmy)
- ZŠ Karla Čapka, Praha (6 týmů)
- ZŠ Kneslova, Brno (2 týmy)
- ZŠ Komenského, Nové Město nad Metují (2 týmy)
- ZŠ Kořenského, Praha (5 týmů)
- ZŠ Kotlářská, Brno (3 týmy)
- ZŠ Křídlovická, Brno (2 týmy)
- ZŠ Laštůvkova, Brno (4 týmy)
- ZŠ Mendíků, Praha (4 týmy)
- ZŠ náb. Závodu míru, Pardubice (3 týmy)
- ZŠ Novolíšeňská, Brno (1 tým)
- ZŠ Pod Marjánkou, Praha (5 týmů)
- ZŠ Polabiny, Pardubice (2 týmy)
- ZŠ Sirotkova, Brno (1 tým)
- ZŠ Smetanova, Skuteč (3 týmy)
- ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem (3 týmy)
- ZŠ Třebízského, Kralupy nad Vltavou (1 tým)
- ZŠ Václava Havla, Kralupy nad Vltavou (4 týmy)
- ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná (4 týmy)
Dobytá území